XVII Niedziela Zwykła 25.07.2021 r.

XVI Niedziela Zwykła 18.07.2021 r.
17 lipca 2021
XVIII Niedziela Zwykła 01.08.2021 r.
31 lipca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest jako pomoc dla poszkodowanych przez powódź.
  2. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa na każdej Mszy św. modlimy się o bezpieczeństwo na naszych drogach i poświęcamy pojazdy; tak jak co roku zbierane są ofiary na pojazdy dla misjonarzy.
  3. Zbliża się sierpień – miesiąc ważnych wydarzeń historycznych:  77 Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego i 101 Rocznica ,,Cudu nad Wisłą”. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.
  4. W naszej parafii chcemy utworzyć Kręgi Domowego Kościoła. Zachęcamy i zapraszamy chętne małżeństwa, które chciałby rozwijać swoją miłość małżeńską w oparciu o duchowość Ruchu Światło- Życie. Spotkania będą odbywać się od września raz miesiącu. Zapisy i więcej informacji na ten temat w zakrystii.
  5. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek wspomnienie świętych Joachima i Anny, w czwartek wspomnienie św. Marty, w sobotę wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera.
  6. W prasie katolickiej zachęcamy do przeczytania: w Gościu Niedzielnym: O świętych Joachimie i Annie dziadkach Pana Jezusa, którzy stali się patronami ustanowionego przez papieża Światowego Dnia Dziadków i Osób Starszych, w Niedzieli: ,,Śladem św. Marii Magdaleny”.