XVI Niedziela Zwykła 18.07.2021 r.

XV Niedziela Zwykła 11.07.2021 r.
10 lipca 2021
XVII Niedziela Zwykła 25.07.2021 r.
24 lipca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W związku z ogromnymi zniszczeniami i powodziami w Polsce i w Europie, w przyszłą niedzielę składka ze wszystkich Mszy świętych będzie przeznaczona na ten cel.
  2. W czwartek przypada 22 dzień miesiąca i nasze nabożeństwo wstawiennicze do św. Rity. Zapraszamy na godz. 17.15 na różaniec i na Mszę świętą o godz. 18.00 z poświęceniem Róż św. Rity i dewocjonalii.
  3. W związku z przypadającym 25 lipca wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona podróżujących i kierowców, w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy świętej na naszym parafialnym parkingu będziemy poświęcać pojazdy i modlić się o bezpieczeństwo na naszych drogach. Będą także zbierane ofiary jako dar na środki transportu dla misjonarzy.
  4. W naszej parafii chcemy utworzyć Kręgi Domowego Kościoła. Zachęcamy i zapraszamy chętne małżeństwa, które chciałyby rozwijać swoją miłość małżeńską o oparciu o duchowość Ruch Światło- Życie. Spotkania będą odbywać się od września raz w miesiącu. Zapisy i więcej informacji na ten temat w zakrystii.
  5. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w czwartek: Święto św. Marii Magdaleny, w piątek: Święto św. Brygidy, zakonnicy, w sobotę: Wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
  6. W prasie katolickiej zachęcamy do przeczytania: w Gościu Niedzielnym: ,,Testament Pawła”- o sile rodziny, wspólnym przeżywaniu żałoby i festiwalu – wywiad z żoną zmarłego przed rokiem Pawła Królikowskiego, w Niedzieli: ,,Dlaczego Kościół sprzeciwia się rozwodom”?