XV Niedziela Zwykła 11.07.2021 r.

XIV Niedziela Zwykła 04.07.2021 r.
3 lipca 2021
XVI Niedziela Zwykła 18.07.2021 r.
17 lipca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zachęcamy do udziału w 44 Pieszej Pielgrzymce z Rzeszowa na Jasną Górę. Zapisy i spotkanie organizacyjne do grupy Św. Urszuli będzie 1 sierpnia o godz. 15:00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie.

2. W naszej parafii chcemy utworzyć Kręgi Domowego Kościoła. Zachęcamy i zapraszamy chętne małżeństwa, które chciałyby rozwijać swoją miłość małżeńską o oparciu o duchowość Ruch Światło- Życie. Spotkania będą odbywać się od września raz w miesiącu. Zapisy i więcej informacji na ten temat w zakrystii.

3. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek: Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, we wtorek: Wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w czwartek: Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, w piątek: Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

4. W prasie katolickiej zachęcamy do przeczytania:

W Gościu Niedzielnym: Klucz do Prymasa – o życiu i beatyfikacji. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

W Niedzieli artykuł: Pomóżmy im wrócić do domów- o wielkim dramacie, który dotknął mieszkańców Nowej Białej

W naszej parafii zebraliśmy do puszek 8.000 zł na pomoc pogorzelcom. Bóg zapłać za złożone ofiary.