XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11. 10. 2020 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 04. 10. 2020 r.
3 października 2020
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18. 10. 2020 r.
17 października 2020

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na stypendia dla najbardziej potrzebującej młodzieży.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele odprawiane są codziennie o godz. 17.30.
  3. W poniedziałek i we wtorek spotkania kandydatów do bierzmowania w poszczególnych grupach o godz. 19:00.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Składka będzie przeznaczona jako pomoc naszym misjonarzom.
  5. W przyszłą niedzielę w skali całego Kościoła w Polsce odbędzie się liczenie wiernych uczęszczających na Mszę świętą i przyjmujących Komunię świętą.
  6. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: we wtorek – wspomnienie Błogosławionego Honorata Koźmińskiego – Kapłana, w czwartek – wspomnienie Świętej Teresy od Jezusa – Dziewicy i Doktora Kościoła, w piątek – wspomnienie Świętej Jadwigi Śląskiej, w sobotę – wspomnienie Świętego Ignacego Antiocheńskiego – Biskupa i Męczennika.
  7. W prasie katolickiej zachęcamy do przeczytania: w Gościu Niedzielnym: o nowej encyklice papieża Franciszka, która utwierdza w przekonaniu, że braterstwo to główny rys obecnego pontyfikatu. Do Gościa dołączona jest płyta z filmem pt. Ziemia Maryi. W Niedzieli: artykuł ,,Niezwykły 15-latek” – o Carlo Acutisie nowym błogosławionym, a także relacja ze spotkania Podwórkowych Kółek Różańcowych w naszej parafii.