V Niedziela Wielkiego Postu 21. 03. 2021 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu 14. 03. 2021 r.
13 marca 2021
Plan Rekolekcji Wielkopostnych
20 marca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiejsza niedziela to V Niedziela Wielkiego Postu; podtrzymujemy chwalebny zwyczaj zasłaniania Krzyża Świętego, który zostanie nam ukazany w Wielki Piątek.
  2. Dzisiaj na Gorzkich Żalach będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego Grobu, ofiary indywidualne i z Róż można składać z zakrystii.
  3. W Wielki Czwartek od godz. 8.00 będziemy odwiedzać chorych. Chorych, których nie odwiedzamy z racji pierwszego piątku, a którzy chcieliby skorzystać z posługi sakramentalnej proszę zgłaszać w zakrystii.
  4. W tym tygodniu rozpoczynają się nasze REKOLEKCJE PARAFIALNE. Rekolekcje rozpoczną się w najbliższy piątek 26 marca Drogą Krzyżową o godz. 9.00 i Mszą świętą o godz. 9.30. Dokładny program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń i umieszczony na stronie parafialnej.
  5. Jutro przypada 22 dzień miesiąca i nasze nabożeństwo do św. Rity. O godz. 17.15 różaniec i modlitwy wstawiennicze, a o godz. 18.00 Msza święta z poświęceniem róż i dewocjonaliów.
  6. W czwartek 25 marca obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia Ludzkiego. Zachęcamy do odnowienia i podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  7. W sklepiku parafialnym są do nabycia kartki świąteczne i palmy na Niedzielę Palmową.
  8. W prasie katolickiej zachęcamy do przeczytania: w Gościu Niedzielnym art.: „Ze wszystkich dróg, jakimi warto chodzić najlepsza jest krzyżowa”, w Niedzieli art.: „Znak sprzeciwu”- czy w Polsce prześladuje się katolików?