XI Niedziela Zwykła – 16. 06. 2024 r.

X Niedziela Zwykła – 09. 06. 2024 r.
8 czerwca 2024
XIII Niedziela Zwykła – 30. 06. 2024 r.
23 czerwca 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W miesiącu czerwcu po każdej Mszy Świętej wieczornej modlimy się słowami Litanii do Najświętszego Serca Jezusowego.
  2. W najbliższy piątek o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza święta dziękczynna na zakończenie roku szkolnego, na którą zapraszamy rodziców, nauczycieli, młodzież i dzieci.
  3. W sobotę przypada 22 dzień miesiąca i nasze nabożeństwo wstawiennicze ku czci św. Rity. Zapraszamy na godz. 17.15 na różaniec i Mszę świętą o godz. 18.00 z poświęceniem Róż św. Rity i błogosławieństwem relikwiami.
  4. Za tydzień w niedziele młodzież naszej parafii przeprowadzi akcje serce za serce. Będzie można nabyć serce z piernika za dobrowolne datki pieniężne. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla młodzieży z naszej parafii. Zachęcamy do wsparcia formacji duchowej naszej młodzieży.
  5. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce autokarowej do Torunia i Lichenia w dniach 7 – 8 września 2024 r. Wyjazd w piątek o 21.00. Cena 350 zł. W cenie przejazd, nocleg, obiadokolacja, śniadanie i ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii.
  6. Składamy serdeczne podziękowania za dzisiejsze ofiary złożone na tacę i konto bankowe przeznaczone na inwestycje w naszej parafii. Obecnie prowadzone są prace przy nowym pokryciu dachu kościoła.
  7. Za ławkami w kościele na czytelników oczekuje prasa katolicka.