X Niedziela Zwykła – 09. 06. 2024 r.

IX Niedziela Zwykła – 02. 06. 2024 r.
1 czerwca 2024
XI Niedziela Zwykła – 16. 06. 2024 r.
15 czerwca 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zwracamy się z prośbą do rodziców dzieci które uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 25 i nr 8, a zamieszkują terytorium naszej parafii, i za rok przystąpią do pierwszej Komunii świętej aby przeżycie tej uroczystości zaplanowali w naszej wspólnocie parafialnej. Było by nam bardzo miło, jakby w ten sposób zamanifestowali łączność ze swoją rodziną parafialną.
  2. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia.
  3. W dniach 14 – 16 czerwca (piątek, sobota, niedziela) na osiedlu bł. Karoliny przy ul. Nowosądeckiej odbędzie się kolejna edycja Strefy Mocy, w czasie której – szereg atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych, min. występ zespołu Małe TGD. Szczegóły w Internecie i na plakatach.
  4. Za ławkami w kościele na czytelników oczekuje prasa katolicka.
  5. W tym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Janusz Kuźniar i śp. Danuta Partyka . Polećmy Ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…