IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29. 01. 2023 r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA 22. 01. 2023 r.
20 stycznia 2023
V NIEDZIELA ZWYKŁA 05. 02. 2023 r.
4 lutego 2023

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W przyszłą niedzielę na Mszę świętą o godz. 12.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i ich rodziców. Na tej Mszy zostaną poświęcone i rozdane książeczki pierwszokomunijne.

2. W czwartek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w naszej parafii o godz. 6:30, 9:30, 16:00 i 18:00. Na każdej Mszy poświęcenie gromnic. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi jak zawsze. W sobotę kapłani udadzą się z posługą do chorych.

4. W najbliższy wtorek  o godz. 18:40 odbędzie się w salce spotkanie kandydatów do bierzmowania.

5. Komunikat Policji:

W ostatnim czasie wzrosła ilość oszustw dokonywanych metodą „na wnuczka”. Sprawcy podając się za dzieci i wnuki wyłudzili od pokrzywdzonych znaczne sumy pieniędzy. Policja apeluje do wszystkich o zachowanie ostrożności wobec osób kontaktujących się telefonicznie w sprawie przekazania pieniędzy. Policjanci przypominają, aby nigdy nie przekazywać żadnych pieniędzy pośrednikom lub osobom nieznanym. W razie przyjęcia podejrzanego telefonu należy niezwłocznie powiadomić najbliższą jednostkę policji osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 112.

6. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

– we wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko

– w piątek –wspomnienie św. Błażeja

7. Do wieczności w tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: śp. Wiesław Teodorowicz, Tadeusz Pyziak, Maria Horoń, Sebastian Janusz.
Wieczne odpoczywanie…