XXIV Niedziela Zwykła 12.09.2021 r.

XXIII Niedziela Zwykła 05.09.2021 r.
4 września 2021
XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021 r.
18 września 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Przeżywamy dzisiaj długoletnio oczekiwaną uroczystość beatyfikacji ks. kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski i siostry Elżbiety Róży Czackiej założycielki domu dla niewidomych w Laskach.
  2. Zachęcamy do udziały w transmisji Mszy świętej, która rozpocznie się o godz. 12.00.
  3. Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do I Komunii Świętej. Przypominamy, że dzieci do komunii przystępują w parafii nawet gdy chodzą do innych szkół.
  4. W sobotę 18 września po Mszy świętej wieczornej odbędzie się pierwsze spotkanie nowopowstałego w naszej parafii Kręgu Domowego Kościoła. Jeśli jakieś małżeństwa chciałyby dołączyć jeszcze do tej wspólnoty to prosimy zgłosić się w zakrystii dzisiaj po Mszy świętej.
  5. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę wspomnienie NMP Bolesnej, w czwartek wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa, w sobotę Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika.
  6. W prasie katolickiej zachęcamy do przeczytania: w Gościu Niedzielnym – specjalny numer z okazji beatyfikacji ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej, w Niedzieli – ,,Ludzie Boga” o beatyfikacji ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej.