III Niedziela Zwykła 24. 01. 2021 r.

Porządek spotkań kolędowych – 2021 r.
16 stycznia 2021
IV Niedziela Zwykła 31. 01. 2021 r.
30 stycznia 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do czytania i rozważania Pisma świętego w rodzinach.
  2. W przyszłą niedzielę zostanie odprawiona specjalna Msza święta o godz. 16:00 dla dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii świętej i ich rodziców. Na tej Mszy świętej zostaną poświęcone książeczki pierwszokomunijne.
  3. W tym tygodniu zapraszamy kolejnych parafian w ramach wizyty duszpasterskiej na Mszę świętą odprawioną w ich intencji o godz. 18:00. I tak: w poniedziałek parafian z ul. Brydaka i Starzyńskiego, we wtorek parafian z ul. Osmeckiego, w środę parafian z ul. Zwierzynieckiej i przylegających do niej ulic z lewej i prawej strony, a także z ul. Synów Pułku i Wspólnej.
  4. W przyszłym tygodniu wznowimy spotkania dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  5. .W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałekŚwięto Nawrócenia Świętego Pawła, we wtorekWspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, w czwartekWspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
  6. W prasie katolickiej zachęcamy do przeczytania: w Gościu Niedzielnym: ,,Komu warto wierzyć?” – na temat środków społecznego przekazu, w Niedzieli: Chrześcijaństwo, Judaizm i Islam – o aborcji, eutanazji, karze śmierci i rozwodach w tych religiach, jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa dla dzieci.