XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27. 09. 2020 r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2020
20 września 2020
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 04. 10. 2020 r.
3 października 2020

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodziców. Na tej Mszy zostaną poświęcone różańce dla dzieci.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  3. W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik i nabożeństwa Różańcowe, które w naszej świątyni odprawiane są o godz. 17.30
  4. W niedzielę 4 października rozpoczniemy nasze duchowe przygotowanie do Uroczystości Odpustowej. Uroczystości Odpustowe będziemy przeżywać 7 października. Przygotowanie poprowadzi ks. Tomasz Blicharz z Zaczernia. W niedziele na wszystkich Mszach świętych, a w poniedziałek i wtorek na Mszach o godzinie 9.30 i 18.00.
  5. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Wacława, męczennika, we wtorek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła, w czwartek św. Teresę od Dzieciątko Jezus, dziewicę i doktora Kościoła, w piątek Świętych Aniołów Stróżów.
  6. W prasie katolickiej zachęcamy do przeczytania: w Gościu Niedzielnym artykuł: ,,Żonaty mężczyzna, który nie rozumie, że kluczem do jego osobistego szczęścia jest rodzina, zachowując się jak dziecko we mgle”- o roli ojca, jaką powinien odkrywać dojrzały mężczyzna w relacji z żoną i dziećmi”, w Niedzieli: ,,Nowe cuda”- Święty Ojciec Pio po śmierci robi jeszcze większy raban niż za życia.